Hakkımızda

Hakkımızda

SUKUNE İNŞAAT ana faaliyet dalı olarak Peyzaj, Mimarlık ve İnşaat üzerinde yoğunlaşmıştır.

Kurulduğu günden bugüne kadar, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışını her projede ön planda tutan SUKUNE İNŞAAT, deneyimli kadrosu, genç ve dinamik yapısı ile inşaat sektöründeki güvenilirliğini her geçen gün arttırmakta; konut, ticari ve sosyal tesis projeleri ile Türkiye’nin ilklerine imza atmaktadır.

Kurumsal Yönetim Taahhüdümüz

SUKUNE İNŞAAT bünyesinde kurulan ISO : 9001 - 2008 Kalite Yönetim Sisteminin ve kurumsal gelişim sürecimizin eksiksiz ve sorunsuz işlemesine her türlü kaynak desteğini vererek ve çalışma ortamını yaratarak kurumun amaç ve hedeflerine ulaşmasını sağlamak yönetim taahhüdümüzdür.

Süreç Yaklaşım

Mevcut tanımlanmış olan tüm iş süreçlerinin yönetilirken ortaya çıkabilecek tüm uygunsuzlukları öncesinde saptayabilmek, saptanan uygunsuzlukları anında müdahale ederek iyileştirebilmek ve bu çalışmaları süreklilik haline getirerek şirketin verimliliğini artırıp hataları minimize etmek süreç yaklaşım modelimizdir.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Faaliyet gösterdiğimiz inşaat, peyzaj ve mimarlık sektöründe kurmuş ve uygulamakta olduğumuz iş sağlığı güvenliği sisteminin yasal mevzuatı ve bağlı olunan kuruluşların şartları(diğer şartlar); çerçevesinde, merkez ofis ve şantiye sahaları içindeki ve dışındaki tehlikeleri ve riskleri belirleyerek gerekli önlemleri almak. Yaralanma ve sağlık bozuklukları ile ilgili olaylar olduğunda olayları incelemek, incelenen olayların üstüne giderek çalışanların sağlığını, güvenliğini koruyacak sürekli iyileştirmeleri yapmak, çalışanların iş sağlığı ve güvenliği bilincini arttıracak eğitimleri gerçekleştirmek ve bu doğrultuda sistemin performansının sürekli geliştirilmesini sağlayarak sıfır iş kazası hedefiyle tüm şantiyelerimizde projeleri tamamlamak politikamızdır.

Çevre Politikamız

Faaliyet gösterdiğimiz inşaat ve peyzaj sektöründe kurmuş ve uygulamakta olduğumuz çevre yönetim sistemi ile ilgili yasal düzenlemeler ve yönetmelikler çerçevesinde, kuruluş faaliyetlerine göre çevre boyutlarını belirlemek, sürekli gelişmeyi sağlayarak kirliliğin önlenmesini sağlamak. Kuruluşun kendi çevre boyutları çerçevesinde yükümlü olduğu yasal yönetmelik ve diğer şartlara uyum sağlayarak gerekli atık yönetimini yapmak, çalışanların çevre yönetim sistemi uygulamaları bilincini arttıracak şekilde bilgilendirmek ve eğitimler gerçekleştirerek çevre yönetimi performansının merkez ofis ve şantiyeler bazında sürekli geliştirilmesini sağlamak politikamızdır.

PAYLAŞ

- ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ -