Peyzaj

Peyzaj

Peyzaj, yeryüzünde ormanın, tarım alanının, yerleşim alanının kapsadığı görünümdür. Peyzaj, gerek bireysel, gerekse toplum olarak insan ve doğa arasındaki karşılıklı etki sonucunda gelişen ve değişme gösteren bir kavramdır. Amacı
Peyzajın yapılmasıyla, çevrenin süs bitkileriyle bezenmesinin ötesinde gerçek bir gereksinim olduğu herkes tarafından kabul edilmiştir. Kentsel ve kırsal alanlarda, doğal peyzaj alanlarının, güzellik ve niteliğini koruyarak sürekliliğini sağlamak, insanlar için kültürel, işlevsel ve estetik yaşama ortamı yaratılması amaçlanmaktadır. Peyzaj planlama, insanlar için en iyi arazi kullanım yollarının bulunmasına ve oluşturulmasına yardımcı olmaktadır. Peyzaj planlaması sonucu gerçekleştirilecek olan yaşama ortamı; bir amaca hizmet etmeli, bir işlevi (yararı) olmalı, bunun yanı sıra estetik ve ekonomik olmalıdır.

Peyzaj proje çalışması size neler kazandırır?

-Yapılacak peyzaj uygulamasını, 3D görselleri ile işe başlamadan bitmiş halini görmenizi

-Uygulamada yaşayabileceğiniz bir takım arazi sorunlarının (kazı,dolgu,alt yapı vb.) önceden belirlenerek, buna en uygun çözümü işin başında görmenizi,

-Yapılacak tasarımlar ve bu tasarımlarla uygun kullanılacak malzeme seçimlerinde, teknik bilgi ve tecrübemizle uygulama maliyetinizi önceden belirlemenizi sağlar.

Sukune Peyzaj Neler Yaptı?

SUKUNE peyzaj aktiviteleri Türkiye’de ve yurt dışında inşaat projelerinin geniş bir spektrumunu içerir. SUKUNE Peyzaj yerleşim, ticari ve endüstriyel yapı inşaalarında, altyapı geliştirme projelerinde ve mekanik & peyzaj yapılarında uzmanlaşmıştır. Müşterilere sunulan geniş kapsamlı servislerin bir parçası olarak, SUKUNE Peyzaj inşaat projelerinin ve peyzaj projelerini tüm tiplerinde proje yönetimi uzmanlığı sağlamaktadır.

-NEVŞEHİR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜK BİNASI (ÖDÜL ALDI)

-ABHA SUDİ ARABİSTAN PROJESİ

-AYDEN İNŞAAT

-AKSAY İNŞAAT

-ENVAR İNŞAAT

-YURDAGÜL İNŞAAT

-ASİS İNŞAAT

-MFK YAPIDENETİM

-CİHAN EVLERİ

-DİYAR SİTESİ

-GÜMÜŞTEPE KONAKLARI

-HASEL KONUTLARI

-LALE EVLERİ

-BURÇ İNŞAAT

-MİT LOJMANLARI

-OSMANLI İNŞAAT

-MİNTAŞ İNŞAAT

-SAYLAK MİMARLIK

-BK YAPI

-KILINÇKIRAN MÜHENDİSLİK

-ŞAHRAM İNŞAAT

-TUNGA MİMARLIK

-TİTAŞ İNŞAAT

-GÜRÜN İNŞAAT

-EZEL PARK

-MARESA İNŞAAT

-ATTAROĞLU İNŞAAT

-KA YAPI

-YÜZBAŞIOĞLU İNŞAAT

-EMİTAŞ İNŞAAT

-MELŞA İNŞAAT

-DÜNDAR İNŞAAT

-ÖZGÜN MESKEN YAPI KOOPERATİFİ

-KENTMAR İNŞAAT

-ATEŞOĞLU MÜHENDİSLİK

-MAHYA KOOPERATİFİ

-PAZARCIK PARK KONUTLARI

PAYLAŞ

- ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ -