Mimarlık

Mimarlık

Mimarlık, insan yaşamının içinde geçeceği mekan/mekanları oluşturmak/üretmek amacı ile, yapı/yapı gruplarını kapsayan fizik çevreyi tasarlamak uğraşına verilen isimdir. Bu çevre kırsal veya kentsel olabileceği gibi, yapıları veya mekanları kuşatan yakın dış çevre de mimari tasarımın kapsamına girer. 

Bugünün ve yarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek, sürdürülebilir ve kalıcı, yüksek standartlara sahip, estetik değerleri yüksek yapılar üretmeyi ilke edinen Sukune Mimarlık, insan ile yaşayan ve gerektiğinde onun ihtiyaçlarına göre değişebilen, sürdürülebilir mekânlar kurgulama bilinciyle tasarımlarına yön veriyor. 

Yeni fikirler, yaklaşımlar ve materyalleri araştırarak mimari sınırları genişleten Sukune, mimarlığın sadece belli bir zümreye ait olmadığının altını çizerek, “herkes için mimarlık” anlayışı ile hareket etmektedir.

Edindiği deneyimi tüm çalışanlarına aktaran ve yüksek standartlarda bir çalışma ortamı yaratarak, sahip olduğu zengin potansiyel sayesinde, tasarımlarında kendi özgün kültürünü yansıtabilmeyi, böylece farklı coğrafyalarda da adından söz ettirerek uluslararası alanda söz sahibi olmayı hedeflemektedir.

Sukune Mimarlık Neler Yaptı?

- DOĞTAŞ BİNEVLER ŞUBESİ 3 KATLI SHOWROOM

- KURTHAN YAPI 3 KATLI OFİSİ

- MAHYA KOPARATİFİ (ÖRNEK DAİRE)

- ERAY TİCARET SANAYİ ŞBESİ

- PARK SANTE

- YÜCEL ŞAN EVİ

- GÜL ALİMEDET OĞLU (ENVAR APARTMANI)

- İLKSAN ŞARKÜTERİ BÖLÜMÜ

- ŞENOL HANIM EVİ

- KUBİLAY OZALİT OFİSİ

- AKEDAŞ ÇAĞRI MERKEZİ ŞUBESİ

- AKEDAŞ BAHÇELİEVLER ŞUBESİ

- AKEDAŞ ARNELYA ŞUBESİ

- AKEDAŞ ELBİSTAN ŞUBESİ

- AKEDAŞ AFŞİN ŞUBESİ

- AKEDAŞ ANDIRIN ŞUBESİ

- AKEDAŞ NURDAĞI ŞUBESİ

- AKEDAŞ ADIYAMAN ŞUBESİ

- AKEDAŞ KAHTA ŞUBESİ

- LASSA NEDİRLİOĞLU OFİSİ

- KARPEDO SAKARYA MUHALLESİ ŞUBESİ

- DÜRÜMCÜBAŞI ŞUBESİ

PAYLAŞ

- ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ -